SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen Qershia.
Çmimi :
€172,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
202 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
196448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në lagjen Qershia në Veternik është e tipit B dhe ka gjithsej dy kate.
Lloji B ka edhe hapsirë nën kulm që mund të përdoret si depo shtesë për nevojat e juaja familjare.
Shtëpia B ofron një hapsirë ideale dhe premton komoditet me një terasë mbi 25m2.
Shtëpia B ka 202m2 dhe ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me depo
| 1 Dhomë e fjetjës me banjo
| 1 Banjo
| Garazha dhe Kaldatore/Depo

Kati i pare:
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 3 Ballkona (njëri mbi 25m2)
| Hapësirë utilitare për larje/tharje të rrobave

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »