SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE PASJAK (kodi ; 582/18)
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
5
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
196454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni jeti SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Pasjak (tek lagjia e re )

Shtepia eshte tri kateshe , dhe ka 20 ari toke.


Shtepia ka kete renditje;

Kati perdhese ; Garazhe , sallon-kuzhine , 1 dhome + banjo.

Kati I ; Sallon- 1 dhome dhe banjo.

Kati II ; 3 dhoma te gjumit + banjo ne secilen dhome.

Shtepia eshte e izoluar.

Cmimi per kete shtepi eshte 130.000 (Cmim I diskutueshem)


Per me shume informata kontaktoni ne nr tel;
046 121 030 / 046 121 033
ose ne e-mail adresen tone; jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »