SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B525
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
196456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne rrugen mehmet Gradica ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 55m2 dhe ka kete renditje: nje dhome gjumi, dhome dite, kuzhine me tryezari dhe banjo. Banesa shitet me cmim prej 68.000euro, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »