SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
196470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesën me qera në Bregun e Diellit kati i VII ( ofrohet edhe per afat të shkurt kohor )
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon
Cmimi me marrveshje
Code 10175
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »