SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 67 m2
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
196472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne katin e 5 objekti banesor posedon 2 ashensor 67 m2 ne velani lagje shum e qet dhe afer qendres se qytetit banesa posedon 1 sallon me kuzhin 1 dhom gjumi 1 banjo 1 shpajz si dhe 1 teras banesa mund te perkthehet te noteri
Informata rreth publikuesit
prishtinë
Prishtinë
044188115
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »