SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|-Shitet toka në Veternik-Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '19
Madhësia :
460 m²
ID e produktit :
196479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pema Patundshmëri ofron për shitje tokë në Veternik-Prishtinë

__
Ofrohet për shitje parcela prej 4.6 ari në Veternik-Prishtinë.

Parcela posedon infrastrukturë rrugore, ujësjells, kanalizim, rrjet kabllorë.

Parcela gjindet në një zonë shumë të qetë, ka në të dy anët rrugë, e cila është rrugë privat dhe gjithashtu ka casje të shpejtë në rrugë kryesore.

Parcela ka fletë poseduese.

__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

__
Pema Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Prishtinë
+37745610444
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »