SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dardania te Posta e Madhe 70m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
196494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dardania te Posta e Madhe më saktsisht te qerdhja "Lulevera"
Banesa ka një siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet në kati e IV
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon të madh me Ballkon
*Kuzhinë bashkë me hapsiren per Trapezari
*Koridor
*Dhomë të madhe gjumi bashk me Ballkon
*Banjo
*Nxemje Qendrore
Cmimi me marrveshje
Per info +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »