SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 111m2 ne shitje ne Nartel Center !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
111 m²
ID e produktit :
196502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 111m2 ne shitje ne "Nartel Center" ne lagjen "Dardania", me pamje nga Dragodani dhe Lakrishte
Ndodhet ne katin e dhjete te banimit me dy ashensor funksional, llamella B ende e pa perfunduar, (VEMENDJE- te gjitha fotot jane shabllon, banesa do te duket keshtu ne gusht te ketij viti)
Posedon 2 dhoma gjumi, sallon me hapsire te madhe dhe kuzhine, 2 banjo, 2 ballkona me pamje te bukur nga qyteti
Kompleksi i banimit posedon leje urbanistike, ndertesa eshte me standarde te larta Europiane, ashensor funksional 24h ne mungese te energjise elektrike aktivizohet gjeneratori, llogaria e siperfaqeve eshte bruto, posedon terrasat me 15.74m2 dhe 8.8m2 llogaritet 50% e siperfaqes
Menaxhimi i mirembajtjes se baneses eshte ekskluziv nga NARTEL
Lajmeruese zjarri ne secilen kuzhine te njesise banimit, instalim te thithjes se pluhurit ne cdo kthine te baneses.
Çmimi per m2 eshte 1100€
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »