SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen dy lokale 100m2 ne shitje ne Nartel Center !DELTA
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
196504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen dy lokale 100m2 ne shitje ne Nartel Center ne "Dardani"
Lokale e kuadraturave 100m2 ndodhen ne katin e pare dhe te dyte qe ne pergjithsi ka nje hapsire totale prej 2590m2 te disponueshme me lokale. Plani i projektuar dhe dizajnuar nga Nartel ofron prespektive te mire zhvillimore per veprimtari te ndryshme biznesore ne te ardhmen, eshte planifikuar qe aty te behet nje qender e madhe tregtare me shume-llojshmeri produktesh, rruga nderlidhet me te gjitha rruget e Prishtines duke llogarite poziten e favorshme te objektit , te gjitha lokale do te kene edhe nje hapsire apostafat per reklamim produktesh Galeria
Posedon dricim me sistem teknologjik te fundit led light,bartja behet direkt tek noteri dhe bartet edhe TVSH menjehere,
Çmimi per m2 eshte 2500€ dhe tvsh (i diskutueshem)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »