SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 260m2 me qira te Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
196507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 260m2 me qira ne lagjen "Bregu i Diellit" afer banesave te hirta
Lokali ndodhet ne perdhese dhe si e tille ofron prespektive te mire per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme, ndodhet ne nje rruge te frekuentuar ku ka para hapsiren per parking te veturave
Hapsira e lokalit eshte e llogaritur ne netto, ndersa siperfaqja eshte e shtruar ne pllaka
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »