SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 820m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
820 m²
ID e produktit :
196508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali (hapsira afariste) 820m2 me qira ne "Bregun e Diellit" afer ish Davidoff
Lokali ndodhet ne nje pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme, katet kane nderlidhje njera me tjetren, ofrohet me marrveshje afatgjate minimum tre vjeçare
Ka hapsiren e ndare ne ket forme, bodrumi 160m2, perdhese 330m2 dhe kati i pare 330m2 , posedon gjenerator ne rast te nderprerjes se rrymes, ngrohje qendrore ndertoke me rryme siguri me kamera dhe alarm
E ndare ne disa njesi punuese ne total, ka 2 njesi sanitare ne perdhese, dy ne katin e pare dhe nje ne bodrum
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »