SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne ULPIAN
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
196509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mri: Albani,Telefoni: +38344636343,Përshkrimi: Ofroj banesen me qira Kati i 3.Dhoma 2+1, Korridor,Banjo,E Mobiluar ,Mobilje t'reja,Nxemje Qendrore,Ballkon,Klim.Banesa për momentin ësht e mobiluar por mundet të leshohet edhe për zyre . Banesa gjendet në ULPIAN Bulevardi Deshmoret e Kombit për ball AAK-ës,Rruga kryesore.Me pamje kah lindje dhe perendimi. 

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »