SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 50m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
196511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 50m2 me qira ne "Qender" ose saktesisht ne sheshin "Zahir Pajaziti"
Zyra ndodhet ne katin e pare ndersa eshte e ndare ne nje njesi punuese qe mund te shnderrohet ne dy, ka nje nyje sanitare dhe pjesen jashta xhamave per reklamim te brandit
Ndodhet ne pozite te favorshme dhe te qarkullueshme, e pershtatshme per avokature, noteri, projektim etj
Posedon xhama qe izolojne nxehtesine, te ftohtit dhe zhurmen, ka ngrohje nga qyteti, drita led, kasaforta, dhe klime
Invertari hiqet pervec orendive te renditura ne murr
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »