SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 2+1
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
196519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno te perbashket me gatimin , 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkone . Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues i pa restauruar . Orientimi eshte perfekt vetem diell gjithe diten. Cmimi eshte i negociueshem . Per me shume informacion me kontaktoni .
Informata rreth publikuesit
edison
Prishtinë
+355672030831
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »