SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Sofali shitet shtepia prej 180m2
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
19652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Sofali shitet shtepia siperfaqes prej 180m2, etazhitetit B+P+1, me bodrum prej 80 m2 dhe oborr prej 4,03 ari. Shtepia eshte me leje ndërtimi. Para shtepise jane edhe 4 ari, te cilat shiten veç. Çmimi: 175.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »