SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ipet me qera
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
196526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ipet me qera dhe gjindet ne lagjen Bregu i Diellit afer furres Qerimi 1.Banesa eshte e sapo rinovuar dhe gjindet ne katin e 1. Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhine,ballkon dhe Wc.Per me shume info +38649118885(Viber)
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »