SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Toukbashqe shitet shtepia prej 420m2
Çmimi :
€265,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
420 m²
ID e produktit :
19653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Toukbashqe shitet shtepia siperfaqes prej 420m2, etazhitetit: P+2, me 8 ari. Shtepia ka nxehje qendrore vetanake dhe uje 24 h. Çmimi: 265.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Toukbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »