SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 55m2 netto kati i 2 ne Pejton
Çmimi :
€112,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
196535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 55m2 netto kati i 2-te, ne qender perballe shtatores Bill Clinton. Banesa eshte buze rruges kryesore dhe ka pamje aktraktive, e posarenovuar me te gjitha te reja dhe moderne, e pajisur me ngrohje qendrore, klimatizim, kamera, alarm, vodafon, kabllovik etj (me teknologjine e fundit). Banesa jepet edhe me qera e pershtatshme per noter, avokature, kontabilitet, perfaqesim te ndonje firme, reklamim te mallit etj. Poashtu ka parking 24 ore me roje. Banesa ka kete perberje:
- qendrimi ditor, kuzhina
- dhome e madhe
- banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Qmimi është 112.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber 38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »