SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
196538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira te "Qafa" afer MiniMax
Ndodhet ne katin e nente te banimit me ashenor me chip, ka kete renditje dhome gjumi, sallone me kuzhine, dy banjo dhe terrase me pamje te bukur nga qyteti
Posedon klime dhe ngrohje qendrore me kalldaj (rryme)
Ofrohet me menyren e pageses permes nje qira avans, e pershtatshme per nderkombtar ose familjare me qendrim afatgjate (minimum 1 vit)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »