SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NE SHITJE TASLIGJE
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
101 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Tasligje(afër furres Saranda),kati:I pare(I) sipërfaqja:101m2
Banesa posedon:Tre dhoma gjumi,sallon me kuzhin,depo dhe dy ballkona.
Çmimi :78.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.com
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »