SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ne Arberi shitet shtepia prej 172m2
Çmimi :
€137,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
172 m²
ID e produktit :
19657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi shitet shtepia prej 172m2, etazhitetit: P+1, e re dhe e mobiluar ne teresi, me truall prej 3 ari. Çmimi: 137.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »