SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 300m2 me qira ne lagjjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
196572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 300m2 me qira ne lagjjen Kalabria afer nderteses se Pozhegu Brothers.
Shtepia eshte ne nje zone shume te mire banimi dhe per afarizem (kafiteri).
Shtepia posedon 2 kate:
-Kati 1 :Sallon te madhe me kuzhin
-Kati 2 :3 Dhoma gjumi,Sallon te madh me kuzhin dhe trapezari,banjo,kamin te bukur(me pelet) dhe me rryme.
-Oborr 2.5 Ari

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »