SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 87m2 me qira ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
196577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 87m2 me qira ne "Mati 1" afer Super Viva
Ndodhet ne katin e katert me ashensor, ndersa ka kete renditje dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, shpajz dhe dy ballkona
Posedon hapsire parkingu para objektit, si dhe kopshtin per lojera femijesh
Eshte i pozicionuar ne pjesen Veri-Lindje te qytetit dhe ka ndricim te mire gjate gjithe kohes
Ka afer shkollen dhe te gjitha sherbimet e tjera te nevojshme, e pershtatshme me familjare menyra e pageses me nje qira avans
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »