SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
196580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne "Ulpiane" mbrapa Aaks
Ndodhet ne katin e trete, Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, shpajz, ballkon
Eshte e mobiluar me stil dhe shije, e pershtatshme per familjare, menyra e pageses me qira avans
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »