SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 150m2 me qira ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
196581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 150m2 me qira ne "Kalabri", afer UBT
Ne pozite te favorshme dhe e karakterizuar me qarkullim te madh, momentalisht funksionon si restorant dhe preferohet te vazhdohet njejte
Ndodhet ne katin perdhese dhe ofron prespektive te mire zhvillimi jo vetem per restorant por edhe per ndonje lami tjeter, ka nje ndarje tjeter (kuzhinen) dhe nyje sanitare
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »