SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ne dardani shitet shtepia 269m2
Çmimi :
€295,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
269 m²
ID e produktit :
19659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Dardani - Prishtine, shitet shtepia prej 269m2, etazhiteti: B+P+1, me bodrum prej 68m2 dhe nenstacion per installimet e nxehjes. Obor 1,15 ari dhe me 70m2 para shtëpisë + 2 vende per parking. Çmimi: 295.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 16/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »