SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B526
Çmimi :
€148,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
196591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Sejdi Kryeziu ne Pejton ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 110m2 dhe ka kete renditje nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prje 1.350euro per m2.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »