SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender B541
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
196593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne ndertesen e Minimaxi-it ne qender kati i VI. Banesa ka siperfaqe prej 80m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine me tryezari, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1.000euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »