SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Arberi B528
Çmimi :
€76,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
196594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberi ne objektin e ndertuar nga Dumnica group ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 90m2 dhe ka kete kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 850euro per m2, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »