SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banesen me qira ne Prishtine
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '14
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
19661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qira me siperfaqe prej 60m2 ne qender te Prishtines afer domit te pleqeve. Banesa eshte ne katin e trete dhe ka dhomen e dites, dhomen e fjetjes, kuzhinen, banjon, koridorin dhe ballkonin.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045645417
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »