SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE NË LAGJJËN E MUHAXHERËVE
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
196610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagjja:Lagjja e Muhaxherëve,kati:I nëntë(IX),sipërfaqja:63m2.
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe ballkon.Banesa është e mobiluar në mënyrë ekskluzive, ofron komoditet dhe rehati e orientuar kah lindja(ka diell vazhdimisht),poashtu është e paisur me nxemje ne dysheme.
Çmimi:68.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »