SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|-Shitet, banesë 84 m2, Ganirosha-Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
196612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE banesë 84.3 m2 tek Ganirosha-Ferizaj

__
Ofrohen për shitje 2 (dy) banesa të tipit 84.3 m2 tek "Ganirosha", afër gjykatës në Ferizaj.

Banesa e tipit 84.3 m2 njëra në katin 5 (pesë) dhe tjetra në katin 8 (tetë) ndahet në:
sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi, banjo, wc ndarëse, ballkon, korridor.

__
Objekti karakterizohet si njëri ndër prej objekteve më të mira në Ferizaj, e ndërtuar me materiale shumë cilësore.

Objekti gjindet tek gjykata e Ferizajit dhe ka shumë afër stacionin policor, Viva Fresh, Elkos, Gorenje, Hib Petrol.

Banesa ka pamje ka gjykata, me orientim jug-lindje.

__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

__
Pema Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Prishtinë
+37745610444
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »