SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e mobiluar 65m2 Ne qender te qytetit
Çmimi :
€38,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
196619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa e Re ne qender të qytetit Banesa i ka (2) dhoma një dhomë sallon me kuzhine dhe nje dhomë të fjetjes + Kuzhina është e madhe sa një dhomë e ki mundësinë mi bo (3) dhomëshe Banesën. +Bodrrum personal, banesa eshte ne katin e katert Qmimi i diskutushem sipas marveshjes....
Informata rreth publikuesit
Emir
Gjakovë
+38344432132
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »