SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet objekti 540m2 me qira ne Tokbashqe !DELTA
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
540 m²
ID e produktit :
196644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet objekti 540m2 (neto) me qira ne Tokbashqe.
Objekti ndodhet ne nje zone te gjelbruar dhe ne nje pozite shume te favorshme per ushtrimin e veprimtaris tuaj.
Lokali posedon 2 kate dhe posedon te gjitha kushtet e nevojshme per nje objekt Afarist.
Kushtet e kontrates: Afati minimal kohore per kete objekt eshte 3 vjet me mudesi vazhdimi.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »