SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Triplex (me nivele) në Lagjen Dardania
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet në Lagjen Dardania,tek banesat e gjelbërta.Banesa është në katin e 3-të dhe ka një siperfaqe prej 79m2 netto,të cilat i posedon edhe në fleten poseduese,kurse hapësirë të shfrytëzueshme i ka 98m2.Banesa është e përbërë nga tri nivele ,dhe është e mobiluar në tërësi.Po ashtu objekti banesor posedon ashensorin i cili punon 24/7 dhe ngrohjen qendrore nga kryeqyteti (Termokosi).Banesa ka këtë renditje:

Një Dhomë Dite me Kuzhinë & Tryezari
Dy Dhomë Gjumi të fëmijë
Një Dhomi Gjumi për të rritur
Një Banjo
Një Wc dhe
Një Ballkon

Çmimi : 140.000 € (I Diskutueshëm).

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »