SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA EKSKLUZIVE NE QENDER TE PRISHTINES TE MUHAXHERET , AFER AMBASADES ZVICRANE ( 5MINUTA LARG SHESHIT TE QYTETIT)
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA EKSKLUZIVE NE QENDER TE PRISHTINES TE MUHAXHERET , AFER AMBASADES ZVICRANE ( 5MINUTA LARG SHESHIT TE QYTETIT)

Banesa eshte 63m2 dhe eshte ne Katin e 9-te,gjithsejt ne objekt jane 10 kate .
Banes eshte e mobiluar menyre ekskluzive,cdo gje mbrenda baneses eshte e punuar sipas projektit te arhitektit me nje shije te kohes moderne.
Banesa gjindet ne nje pozite mjafte te mire me pamje nga Lindja ( qe dmth : ka diell vazhdimisht )
Objekti posedon dy lifta funksionale si dhe kamer sigurie.

Renditja baneses eshte si ne vijim :
1 dhome e gjumit
1 sallon me kuzhine
1 banjo e madhe
1 ballkon
Dyshemeja eshte e shtruar me parket si dhe nxemja eshte perfundi dyshemes

Cmimi me mobilje 68.000
Cmimi pa mobilje 630.000
Kontakti : 044765777 ( +38344765777)
Informata rreth publikuesit
PRISHTINA
Prishtinë
044765777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »