SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 75m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
196656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 75m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1", lokali ka te perfunduar gjithe infrastrukturen e nevojshme dhe eshte i gatshem per afarizem
Ndodhet ne pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme ose per zyre, vlen te ceket se ka edhe parkingun afer lokalit
Posedon dokumentacion te rregullt qe perkthehet te noteri
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »