SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 88m2 ne shitje te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
196657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 88.5m2 ne shitje te "Muhaxheret", ndodhet ne katin e dyte te banimit me pamje nga veri-perendimi
Banesa posedon:
Dhome dite me kuzhine, tre dhoma gjumi me te vogla, dy banjo dhe ballkon
Ngrohje me rryme(kalldaj) e gatshme per banim
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »