SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 76m2 ne shitje ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
196659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 76m2 netto ne shitje ne "Bregun e Diellit" te banesat e kuqe
Ndodhet ne katin e pare, ofron prespektive edhe per hapjen e ndonje lokali afarist pasi te mirret edhe leja, posedon dy dhoma gjumi, kuzhine, trapezari, dhomë dite, banjo, wc, shpajzê, dy ballkone dhe bodrum(qe nuk perfshihet ne kuadrature)
Momentalisht e pa banueshme duhet te behet nje renovim nga zero
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »