SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 88m2 me qira te Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
196661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 88m2 me qira ne lagjen "Mati 1" mbrapa Super Viva
Ndodhet ne katin e trete me ashensor, posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon e mobliuar me stil
E pershtatshme per nderkombtar ose familjar me qendrim afatgjate
Ka ndricim te mire gjate tere dites, ndersa jasht ka hapsire parkingu si dhe kendin e lojrave per femije
Menyra e pageses me nje qira avans
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »