SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy shtëpi për shitje në lagjen "Qershia" - 850 euro për m2!!!
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
202 m²
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dy shtëpi për shitje në lagjen "Qershia", me çmim super të volitshëm - 850 euro për m2!!!

Njëra shtëpi është e tipi "A", me sipërfaqe 200m2, dhe shtëpia tjetër është e tipit "B" me sipërfaqe 202m2.

Një Lagje moderne me konceptin Eko-Green, e cila ju mundëson kursim maksimal te energjisë dhe shtëpi te mençura, te cilat nga telefoni juaj mund ta kontrolloni dhe tele-dirigjoni shtëpinë tuaj.
Lagjja do të ketë çerdhe, terrene sportive, market, dy hyrje-dalje, qasje me rrugët kryesore dhe rreth-rrotullim, kamera, hyrje te kontrolluara, mirëmbajtje për shtëpinë dhe për lagjen.

Lagjja do te jete e tipit te mbyllur.

Për më shumë info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
e-mail : omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »