SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë-Katë Shtepie me qira në Prishtinë | M1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira Banesa-Kati i shtepis me hyrje te veqant në Prishtinë, lagjen e Spitalit, afer Spitalit Amerikan.
Banesa posedon: 3 dhoma te fjetjes, një dhomë dite me kuzhin, koridor, banjo, teras te madhe dhe oborr.
Parking per vetur.
E mobiluar komplet.
Çmimi: 300€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 
045 999 986
044 445 803
049 717 993
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »