SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 50m2 me qira në Qendër
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
196698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 50m2 me qira në Qendër
Zyra gjendet në Bulevardin Edit Durham, afër Sheshit Zahir Pajaziti, është gjysëm e mobiluar dhe është në katin e I-rë.
Zyra ka një hapsirë pune të madhe dhe një ËC.
*Invertari që shihet ne fotografi mbetet në zyre, me përjashtim të tavolinave të punës të cilat nuk mbesin në zyre!

ID: T30089

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »