SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
196699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera.
Banesa ka 90 metra katror dhe ka kete renditje : Sallon dhe kuzhine, dy dhoma, banjo, shpajz, terase.
Banesa gjendet ne rrugen Isa Kastrati afer shkolles fillore Iliria.

Personat e interesuar kontaktoni ne nr: +383 49 584 408(viber)
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »