SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet lokali me qera ne Gjilan- (kodi 583/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
ID e produktit :
196707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK jep me qera nje lokal I cili gjendet ne Gjilan (perballe hymjes se spitalit)
Lokali eshte ne katin e 2-te dhe ka 125 m2.
Cmimi per kete lokal eshte 600 euro muaji.

-Per informata kontaktoni ne nr tane;
046 121 033 / 046 121 030
ose ne e-mail adrese ; jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »