SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes luksoze me Qira ne Arberi/Dragodan 450 €
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
196709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qira ne Arberi/Dragodan përballë Ambasadës së Amerikës.
Banesa ka kete renditje:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine e ndame
-Banjo,koridor,depo
-2 ballkona.
Komplet e mobiluar me mobilje te reja dhe luksoze.

Çmimi : 450 €/muaj (I panegociueshem).
Me depozit (tri qiraja).

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »