SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banese Eksluzive ne Ulpiane afer çerdhes Fatosat
Çmimi :
€89,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
1 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
19671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar. Shkolla fillore eshte larg 2 min, gjimnazi mjekesor 3 min, çerdhja 1 min, QKUK 5 min, tregu 5 min. Eshte ne katin e trete, dhe secila dhome ka dalje ne ballkon. Banesa poashtu ka edhe parking te rezervuar, dhe eshte e klimatizuar.
Informata rreth publikuesit
Ermir
Prishtinë
049873124
Ulpiana [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »