SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesa 1+1 në lagjen Mati1 në Prishtinë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesa 1+1 në lagjen Mati1 në Prishtinë.

59 m²│1 Dhomë gjumi│1 Banjo│Kati 7

Banesa ndodhet në katin e 7-të, ndërtim i kompanisë Dino. Karakterizohet me planimetri shumë të mirë, shfrytëzim maksimal i hapësirës, objekt shumë cilësor, 1 ashensorë, hyrje e kontrolluar!

Përfshin sipërfaqe prej 59 m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Ballkon dhe 1 Banjo.

Ofrohet e mobiluar si në foto (përveq TV), Kuzhinë me të gjitha pajisjet funksionale!

Lokacioni në Google Maps:
goo.gl/FPivEe 

Çmimi 55,000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »