SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR #QIRA Lokal ne Qender, dedikuar për Fast Food, Restorante etj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
196715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Lokal ne Qender, dedikuar për Fast Food, Restorante, mundësi shëndrrimi edhe në Zyre!

65m²│1 Kuzhinë│1.5 Banjo│Terasë

Lokali ndodhet në qender të Prishtinës ne vi me restorantin Aurora!

Lokali ka funksionuar si Fast Food dhe siq shihet edhe ne foto mund edhe të leshohet përseri për ndonje veprimtari të ngjashme apo ti ndërrohet destinimi varësisht nga kërkesa!

Lokalit nëse është e nevojshme mund t'i bashkangjiten edhe 55 m² ne katin e parë ku është mundesia të lidhen me shkallët eksiztuse!

Lokacion ideal, afër të gjitha komoditeteve, posedon kuzhinë me të gjitha pajisjet funksionale dhe me ngrohje qëndrore të qytetit (Termokos).

Lokacioni:
goo.gl/qqiHFK 

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »