SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Shtëpi e Tipit 2 në Lagjen "Swiss Village" tek rrethi në Çagllavicë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
233 m²
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
196716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Shtëpi e Tipit 2 në Lagjen "Swiss Village" tek rrethi në Çagllavicë.

233.5m²│3.5 Ari│4 Dhoma gjumi│3 Banjo

Lagje private që po ndërtohet me shumë përkushtim, arkitekturë moderne, me organizim dhe ndarje shumë të mirë të hapësirave dhe mbi të gjitha po ndërtohet me materiale shumë cilësore.

Shtëpia përfshin sipërfaqe toke prej 3.5 Ari dhe sipërfaqe totale banimi prej 233.5m² e ndarë në dy kate. Në Katin Përdhe gjeni një hapësirë qëndrimi ditor me kuzhinë, 1 Banjo, 1 Depo, 1 Utilit dhe 1 Garazhë. Në katin 1 gjeni 4 Dhoma gjumi (njëra prej të cilave me "closet" dhe banjo) dhe 2 Banjo tjera familjare.

Me dritare deri në dysheme profila Inoutic, në sallon dritare të mëdha rrëshqitëse, dysheme parket shumë cilësor në vlerë 60€/m², ngrohja nën dysheme me pompa termike si dhe ekstra "Fan Coil" për ftohje gjatë verës, kamin, banjot shumë praktike, me sistem të ujit dhe kanalizimit "Geberit" silent, keramikë në vlere 25€/m², oborr të mjaftueshëm dhe gjithashtu secila shtëpi i ka 3 poste parkimi para saj.

Aktualisht po kryhet faza e parë me total 30 Shtëpi dhe Qendra Tregtare 7,500m² që do ketë të gjitha shërbimet dhe produktet e nevojshme për banorët e lagjes dhe më gjerë. Qendra tregtare do të jetë para hyrjes tek rrethi, me parking nëntokësor dhe nuk do te interferoj me jetën brenda lagjes. Qasje në pjesën e shtëpive do të jetë e kontrolluar dhe e kufizuar vetëm për banorë, me rrugë të gjëra 2 kahshe, 2 shirita për parkim dhe trotuare.

Lokacioni në Google Maps:
goo.gl/maps/B5jWHEqQB872 

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »